دیدار با حجت السلام سید هادی خامنه ای
در این دیدار مطرح شد:
بهترین فعالیت و ماثرترین فعالیت ، فعالیت فرهنگی و بهترین فعالیت فرهنگی ترویج کتابخوانی است ((سیاسی ترین کار را کار فرهنگی است))


  • آخرین ویرایش:دوشنبه 17 فروردین 1394
نظرات()   
   

بسم الحق...

بیانیه حمایت از تفاهم سیاسی در مذاکرات هسته ای (شماره 3)

انجمن اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و زبان های خارجی

پس از دوازده سال تلاش، صَرف انرژی و مذاکرات فراوانی که مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران با دولت های موسوم به پنج به علاوه یک برای بدست آوردن حق مسلّم خود جهت برخورداری از انرژی صلح آمیز هسته ای و رسیدن به نقطه ای که جهانیان حق ایران را بر این فناوری به رسمیّت بشناسند، در نهایت این موضوع به نتیجه گرایید و مجموعه ی دولت و در رأس آن وزارت امور خارجه توانستند این گره کور را بگشایند و به جهانیان ثابت نمایند که ایران و ایرانی بر حق مسلم خود به دور از هرگونه تنش و تهاجم خواهد ایستاد.

بر هیچ ایرانی پوشیده نیست که در این دوازده سال، مقوله ی انرژی اتمی و فناوری هسته ای با زندگی مردم این مرز و بوم  پیوند ناگسستنی داشته است به طور ی که هرگونه حرکت مثبت  در این روند می تواند تغییری مؤثر و ثمربخش در زندگی تک تک ایرانیان پدید آورد.

به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته ای می‌تواند این پیام را در بر داشته باشد که در این برهه ی حسّاس، با درایت مقام معظم رهبری و در ادامه رئیس جمهور محترم و تیم مجرّب مذاکره کننده هسته ای علاوه بر حفظ خطوط نظام و القاء حق مسلّم ملّت ایران، جهانیان چهره ی دیگری را از ملّت ایران ببینند؛ چهره ای مقتدر که برای نیل به اهداف حَقّه و مشروع خوداحتیاجی به تهاجم و خشونت ندارد.

این بار به همگان ثابت شد که ایستادگی بر اصول و چهارچوب ها باید منطبق بر منافع ملّی و خواست ملّت و رهبری باشد. بی شک این فرآیند نفس گیر مذاکرات و دقت نظر تیم مذاکره کننده، به خصوص آقای دکتر ظریف که سکان هدایت این تیم را به عهده داشت، بیان از اراده قوی آن ها برای استیفا حق ملت ایران دارد و نشان می دهد که مجموعه دولت بدون توجه به هیاهوی عده ای که مذاکره و رفع تحریم ها را مغایر منافع شخصی خود می‌دیدند، تنها به خواست ملت و منافع ملی توجه دارند.  آنچه مهم می نماید،  تعلق این پیروزی به آحاد ملّت شریف ایران فارغ از هرگونه تفاوت دیدگاه ها در امور سیاسی و رویکردهای ناظر بر دولت منتخب مردم است.

از این رو، تشکّل انجمن اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، ضمن عرض تبریک به نتیجه رسیدن این مذاکرات و به رسمیت شناخته شدن حق ملّت سرافراز ایران به مقام معظّم رهبری، رئیس جمهور محترم، مجموعه تیم مذاکره کننده، جامعه دانشجویی و ملّت سربلند ایران اسلامی روزهایی سرشار از موفقّیت و پیروزی را در سایه ی این تدبیر و امید آرزومند است.

                                       انجمن اسلامی دانشکده حقوق،  علوم سیاسی و زبان های خارجی

                                                                         دانشگاه آزاد اسلامی مشهد


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
آخرین پست ها

بیانیه شماره 5 انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و زبان ها خارجی..........دوشنبه 4 خرداد 1394

فراخوان تحریریه نشریه سکوت. (شماره ۲)..........شنبه 19 اردیبهشت 1394

معرفی نشریات برتر اولین جشنواره میان استانی نشریات دانشجویی(استان های خراسان رضوی،شمالی،جنوبی،گلستان و مازندران) در مشهد مقدس..........شنبه 19 اردیبهشت 1394

تبریک به نشریه سکوت..........جمعه 18 اردیبهشت 1394

مناظره سیاسی ، مذاکرات هسته ای و نقش آن در توسعه سیاسی کشور..........جمعه 28 فروردین 1394

دیدار راهگشا با حجت السلام سید هادی خامنه ای..........دوشنبه 17 فروردین 1394

بیانیه حمایت از تفاهم سیاسی در مذاکرات هسته ای (شماره 3)..........دوشنبه 17 فروردین 1394

بررسی سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در دولت های دهم و یازدهم..........یکشنبه 26 بهمن 1393

رسالت انسان های بزرگ تغییر واقعیت های پوشالی جامعه است..........دوشنبه 29 دی 1393

همایش دانشجویی «جهان عاری از خشونت علیه زنان» ..........سه شنبه 2 دی 1393

انجمن اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و زبان های خارجه..........دوشنبه 1 دی 1393

همه پستها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic