از تمامی دانشجویان و علاقه مندان برای حضور در تحریریه نشریه سکوت متعلق به انجمن اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و زبانهای خارجی دانشگاه ازاد اسلامی واحد مشهد دعوت به عمل می اید.
برای هماهنگی های لازم جهت اطلاع از قوانین و مقررات نشریه جهت چاپ مطالب با شماره ۰۹۳۷۵۸۰۹۶۸۲ اقای ارش خاجه تماس حاصل نمایید.
لازم به ذکر است ضرب الاجل ارسال مطالب برای شماره دوم تا ۲۵ اردیبهشت می باشد.

با تشکر 
روابط عمومی نشریه سکوت


  • آخرین ویرایش:شنبه 19 اردیبهشت 1394
نظرات()   
   

با معرفی نشریات برتر :
نخستین جشنواره میان استانی نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان های خراسان رضوی، شمالی، جنوبی، گلستان و مازندران در واحد مشهد پایان یافت .
مراسم اختتامیه جشنواره نشریات دانشجویی میان استانی نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان های خراسان رضوی، شمالی، جنوبی، گلستان و مازندران با شرکت 62 نشریه دانشجویی در دانشگاه آزاد مشهد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد :  حجت الاسلام رسولی معاون فرهنگی اجتماعی واحد مشهد و دبیر نخستین جشنواره نشریات دانشجویی در مراسم اختتامیه این جشنواره در سالن همایش های دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت :در این جشنواره 62 نشریه دانشجویی شرکت داشتند که از این تعداد ، 24 نشریه از خراسان رضوی، 10 نشریه از خراسان شمالی، 7 نشریه از خراسان جنوبی، 14 نشریه از مازندران و 7نشریه از استان گلستان  حضور داشتند .
وی با بیان اینکه نشریات شرکت کننده  دانشجو محور بودند، افزود:در این جشنواره سه کارگاه آموزشی برگزارگردید که در این  كارگاه ها دكتر احمد پور عضو هیات علمی واحد مشهد و داور این جشنواره در رابطه با قوانین نگارشی و احسان مازندرانی مدیر مسئول روزنامه فرهیختگان در خصوص نشریات مكتوب و آنجه در آنها درج می شود  و امیر خالقی داور بخش صفحه آرایی نشریات در خصوص صفحه آرایی نشریات به تدریس پرداختند .
دبیر جشنواره با بیان اینکه در این جشنواره  85 دانشجو شرکت خواهر وبردار حضور داشتند اظهار امیدواری کرد : این جشنواره  بتواند در ارتقاء نشریات دانشجویی موثر باشد.
حجت الاسلام رسولی  ارزش نشریه و قلم را والا دانست و گفت :  همان طور که شاهد هستید در قرآن نیز به این مسئله توجه شده است و مقام معظم رهبری نیز بر بحث توجه به نشریات بسیار تاکید داشته‌اند.
وی با بیان این موضوع که متاسفانه در چند سال اخیر انتشار نشریات با غفلت مواجه شده‌اند، یادآور شد: اما با توجه به سیاست‌های فعلی و اختصاص بودجه به نشریات دانشجویی  شاهد رشد در این زمینه بوده‌ایم.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد اظهار داشت : دوره‌ای که دچار مشکلات در بحث نشریات می شدیم گذشته است و امیداست با توجه به سیاست‌های ابلاغی و بودجه ای که در اختیار معاونت فرهنگی قرار گرفته است شاهد حجم بالایی از نشریات دانشجویی و برنامه‌های فرهنگی باشیم . بطوری‌که 30 هزار دانشجوی واحد مشهد در این برنامه‌ها حضور داشته باشند.
در این مراسم نشریات برتر جشنواره بدین شرح اعلام گردید: تندیس جشنواره نفر اول در بخش روزنامه نگاری به نشریه دنیای مکانیک از  واحد ساری، نفر دوم نشریه وصال از واحد تنکابن و نفر سوم نشریه نگاه ازواحد مشهد اهدا گردید.
همچنین بهترین نشریه از لحاظ محتوا را به ترتیب اول تا سوم نشریه سکوت واحد مشهد، نشریه ترازو واحد کاشمر و نشریه روی خط آزاد اندیشی واحد بجنورد را کسب کردند. 
بهترین نشریه از لحاظ قواعد نگارشی به ترتیب اول تا سوم نشریه «وصال»  از واحد تنکابن، نشریه «سکوت» واحد مشهد و نشریه «ترم نامه» واحد نور اهدا گردید.
تندیس بهترین نشریه از نظر صفحه آرایی از اول تا سوم به نشریه «تماشا» واحد مشهد، نشریه «به سوی نور» واحد نور و نشریه «راهرو» واحد مشهد اهدا شد و تندیس بهترین نشریات در بخش داوری به نشریه «وصال» واحد تنکابن، نشریه «دنیای مکانیک» واحد سازی، و نشریه «تماشا» به واحد مشهد اهدا شد. دربخش غرفه آرایی نیز غرفه خراسان رضوی برتر شد.


  • آخرین ویرایش:شنبه 19 اردیبهشت 1394
نظرات()   
   

کسب مقام اول در بخش محتوا و کسب مقام دوم در بخش قواعد نگارشی را در جشنواره میان استانی(خراسان رضوی - خراسان جنوبی - خراسان شمالی - گلستان - مازندران ) نشریات دانشجو یی به دست اندرکاران نشریه سکوت تبریک میگویم .

با آرزوی موفقیت - شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد.


  • آخرین ویرایش:جمعه 18 اردیبهشت 1394
نظرات()   
   
آخرین پست ها

بیانیه شماره 5 انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و زبان ها خارجی..........دوشنبه 4 خرداد 1394

فراخوان تحریریه نشریه سکوت. (شماره ۲)..........شنبه 19 اردیبهشت 1394

معرفی نشریات برتر اولین جشنواره میان استانی نشریات دانشجویی(استان های خراسان رضوی،شمالی،جنوبی،گلستان و مازندران) در مشهد مقدس..........شنبه 19 اردیبهشت 1394

تبریک به نشریه سکوت..........جمعه 18 اردیبهشت 1394

مناظره سیاسی ، مذاکرات هسته ای و نقش آن در توسعه سیاسی کشور..........جمعه 28 فروردین 1394

دیدار راهگشا با حجت السلام سید هادی خامنه ای..........دوشنبه 17 فروردین 1394

بیانیه حمایت از تفاهم سیاسی در مذاکرات هسته ای (شماره 3)..........دوشنبه 17 فروردین 1394

بررسی سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در دولت های دهم و یازدهم..........یکشنبه 26 بهمن 1393

رسالت انسان های بزرگ تغییر واقعیت های پوشالی جامعه است..........دوشنبه 29 دی 1393

همایش دانشجویی «جهان عاری از خشونت علیه زنان» ..........سه شنبه 2 دی 1393

انجمن اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و زبان های خارجه..........دوشنبه 1 دی 1393

همه پستها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic